TURANIN YÜCE HALKI GÖK BAYRAĞA SAHİP ÇIK

Uzaklarda çok ama çok uzaklarda bir yurt var O yurt bizim yurdumuz ve o yurtta yaşayan Gök bayrağın çocukları aynı kandan aynı soydan Türkün mayalandığı coğrafyadaki kardeşleriniz. Sizler belki tanımazsınız onları ama onların feryatları konuştuğunuz dilden Gördükleri zulüm ve acılar yüreğinizi yakacak kadar engin ve bir o kadarda mirasınızı yok eden bedhahlarca katlediliyor. Ata babalarımızın ezeli düşmanı olan Çin içerisinde bulunduğumuz şu günlerde Sincan Uygur Özerk bölgesinde gözaltına alma ve baskılarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

0
228
İŞTE ÇİN VİCDANI UYAN EY TÜRK ÇOK GEÇ OLMADAN

Hits: 31

SAHİP ÇIK TÜRKİYE

Uzaklarda çok ama çok uzaklarda bir yurt var O yurt bizim yurdumuz ve o yurtta yaşayan Gök bayrağın çocukları aynı kandan aynı soydan Türkün mayalandığı coğrafyadaki kardeşleriniz. Sizler belki tanımazsınız onları ama onların feryatları konuştuğunuz dilden Gördükleri zulüm ve acılar yüreğinizi yakacak kadar engin ve bir o kadarda mirasınızı yok eden bedhahlarca katlediliyor.  Ata babalarımızın ezeli düşmanı olan Çin içerisinde bulunduğumuz şu günlerde Sincan Uygur Özerk bölgesinde gözaltına alma ve baskılarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Operasyonlarda 13 bin kişinin gözaltına alındığı ifade edilen rapora göre, 30 binden fazla kişi “yasa dışı aktivitelere” katıldıkları gerekçesiyle cezalandırıldı. Açılan toplama kampları asimilasyon merkezlerine dönüştürülerek Türkün kültürü ve manevi değerleri unutturulmaya ve hatta bir daha hafızalarda kalmayacak şekilde silinmeye mahkûm edildi.  Yapılan tüm itarazlara Çin’in Ankara Büyükelçisi Deng Li, Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nde ‘toplama kampları‘ kurulduğu ve Uygur ozan Abdürrahim Heyit‘in hapishanede yaşamını yitirdiği açıklamasına verdiği yanıtta “Bunlar toplama kampı değil, hafif suçlar işlemiş ya da hukuka aykırı davranışlarda bulunmuş insanlar burada eğitim görüyor” demiştir. Kısacası eziyet kampının adı oldu eğitim kampı.

KANDAŞLARIN KAN AĞLARKEN NE YAPIYORSUN

İngiltere’de yayımlanan Guardian gazetesi ve İngiltere merkezli vatandaş gazeteciliği sitesi Bellingcat’in ortak araştırması, Çin’in Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nde 2016-2018 yılları arasında en az 31 caminin ve 2 türbenin, Çin makamlarının emriyle tamamen ya da kısmen yıkıldığını gösteriyor. Uygur Türklerinin çocuklarını devlet yönetiminde bir yetimhaneye yerleştiriyor, asimile ediyor… Aileler ise ya ‘yeniden eğitim merkezlerinde’ ya da hapishanelerde… Kampın içerisine girildiğinde aslında iddia edilen etnik birliğin pek de olmadığı görülüyor. Burada Müslüman Uygur Türkleri için bir cami ya da oymalarla süslenmiş geleneksel Uygur tuğla evleri yok… Uygur Hotan köyü Burası Uygur Türklerinin ‘topluma uyum ve mesleki eğitim’ adı altına asimile edildiği bir yer, Çin hükümetinin birlik sahnesi olarak gördüğü bu yer Çin bayraklarıyla donatılan renkli duvar resimlerinden ibaret. İçler acısı ancak bu kamplarda çocuklar öz dillerini unutuyor Uygur çocukları, kendi dillerinde değil, Han Çincesi’ni kullanarak oynayıp şakalaşıyorlar.

GÖKBAYRAĞIN ÇOCUKLARI YOK OLUYOR UYAN TÜRK

Tüm bu gerçekleri görerek yaşamak Türk birlik ve Törelerini hiçe saymak milli değerlere yapılan bu saldırıyı içten olmasakta eyleme dökülmediği her vakit kabullenmemiz anlamına gelir Hani boyun eğmeyen asilliğinden bahsedilen Türkün soyu Tüm bunlara rağmen Ülkemiz yönetimine karşı Kardeşlerimizden gelen bir eleştiri aynen şöyle;

İŞTE TÜRKE REVA GÖRÜLEN BU UYAN VE KENDİNE GEL

Dünya Uygur Kongresi Yönetim Kurulu Üyeleri, Münih’te düzenledikleri basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çin’deki Uygurlara tavrını kınadı. Kongre merkezinde yapılan basın toplantısında, Dünya Uygur Kongresi Siyaset ve Dış İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Asgar Can, Avrupa Teşkilatlanmasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ümit Hamit ve Yürütme Kurulu Başkanı Dolkun İsa hazır bulundular.

TÜRKE ESARETİ REVA GÖRÜYOR LAR UYAN ARTIK

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ”Çin’de 35 bin cami olduğunu öğrendik”

Tayland’dan Çin’e gönderilen Uygur Türkleri ile ilgili açıklama geldi

İstanbul’daki saldırılara Cumhurbaşkanı’ndan tepki

Uygur Türkleri Tayland’dan Çin’e başlarına çuval geçirilerek götürülmüş

Dünya Bankası Başkanı’nın, ”Merhaba Türkiye ben Çinli değilim” fotoğrafı sahte çıktı

Çin’den Türkiye’ye suçlama: ‘Uygurlara yardım ediyorsunuz’

Türkiye’den Tayland’da sert ‘Uygur’ tepkisi

Anadolu Ajansı araştırdı: Uygur Türklerine baskı yok

Dışişleri’nden ‘Uygur Türkleri’ açıklaması

KABİLE REİSİ ÜMMET MİLLET BİLMEYEN

Çinden gelen açıklamalara ve bir avuç çıkara karşılık bu sözlerin söylenmesi sadece Uygur bölgesinde yaşayan soyumuzun değil, bizlerinde zoruna gitmiştir. Günümüzde Ümmet, Ümmet olarak Arap seviciliği yapanlar sınır kapılarını açarak ülkelerine hainlik eden güruhu ülkemize alarak bizlere kardeş diye dayatılmaları neyin gerekçesi olabilir.  Öte yandan Bizlerin Ümmet diye kucak açtığı tersi para olarak okunan bir milletin Ferdi çıkıyor Çin’in bu toplama kamplarına maalesef destek veren bu zaat Arapların ağababası, kabile lideri, sözde Suudi Arabistan Prensi Muhammed Bin Selman dır. Gerçi bunların kuyruk acısı Cingiz Han ve Hülagu han’ın Türkün kanına karşılık Arap güruhundan aldığı bedele dayanıyor. Hani Yılan diyor ya Bende bu kuyruk acısı sendede bu kin oldukça Biz senle ölene kadar dost olamayız. Filistin de Binlerce vatan evladımızı sırtından vuran bu güruh, inandığımız dinin Peygamberinin soyuna kast eden Yine bu güruh Her fırsatta Türkü sırtından vurmayı ihmal etmeyen yine bu güruh Maalesef Arap seviciliği adı altında  sahip çıkılan yine bu güruh

SAHİP ÇIK TÜRKİYE

Çin Kamplarında eziyet gören asimile olan soyuna her köy bir hane açsaydı şu an Türkiye Belki Bir Türkiye daha alacaktı yanlışımız varmı ?

 

 

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield