İDEALİMİZ TURANA KAVUŞMAK SA

Saygıdeğer Kandaşlar biliyoruz ki idealimiz milletimizin tek bir çatı altında toplanarak

0
181
eylem dinamikleri
turan ülküsü

Hits: 20

Saygıdeğer Kandaşlar biliyoruz ki idealimiz milletimizin tek bir çatı altında toplanarak din ayrımı yapmaksızın ortak ata kültümüz olan törelerimizle Turan ülküsüne kavuşmaktır. Peki, ama bu ideale kavuşmak Bu kadarda zor olmamalı, Türkün iradesi demir dağlarını eritmişse aynı ırk aynı milletin çocukları, torunları olarak bizler neden bunu başaramıyoruz. Sosyal medya sitelerine baktığımda maalesef mangalda kül bırakmayacak kadar ateşli heyecanlı alev, alev yanan sözler var guruplarımız muhteşem sayıları da bir hayli iyi kalemşorlarımız müthiş grafikler harika icraata gelindiğinde hayal kırıklığıyla dolu bir tablo var maalesef

Evet, İdealimiz çok büyük bir ideal belki dünyadaki tüm taşları yerinden oynatacak dosta adil düşmana gazap olacak ama nasıl ve ne şekilde olacak belirgin hedefler olmadan maalesef bu muhteşem sözler hiçbir anlam ifade etmeyecek Özetle somut elle tutulur eylem ve saha çalışmalarına ihtiyaç var. Bugün Çindeki farelerin zulmü kandaşlarımızı bitirme noktasına gelmişse maleseef bunda bizlerin kusuruda var.  Bu kusurun en büyüğü sosyal medyada duygu ve düşüncelerimizi ifade ettiğimiz kadar eylem alanında da somut gözle görülür eylemlerin olmaması maalesef bugünkü noktaya gelmemize sebep olmuştur. Unutmayalım ki Atsız atanın bir sözü çok önemlidir Ne der Nihal atsız “Aşk için verince bu kadar emek Varlıktan sıyrılıp ruh olmak gerek”  İşte o ruh ki bizleri geleceğe taşıyan eylemsel dinamiklerin temeli olsun.

Medya Turan olarak Tüm Türkçü gruplara çağrımız şudur. Eylemsel dinamiklerin temeli olan ekonomik gücü bir alanda örgütlenerek sağlamak hepimizin görevidir. Ve bu göreve ilk atılacak adım Ekonomik birlikteliğimizi sağlayarak gençliğimizi modern bilimde verilen eğitimlerde desteklemek, öncü akıncı grupları oluşturarak yeniden filizlenme yolunda çaba sarf etmektir.  Sosyal medyada turan der olarak kurulan grubumuz bu misyonu üstlenmek üzere www.medyaturan.com ve www.medyapazar.com web sitelerini hayata geçirmiş bulunmaktadır.

TÜRKE ESARETİ REVA GÖRÜYOR LAR UYAN ARTIK

Bu sitelerin kuruluş amacı fikirlerimizi yaymak ve gönüldaşlarımızı bir çatı altında toplamayı hedeflemektedir.  Öncelikle tüm sosyal medyada duygularını dile getiren kandaşlarımız öncelikle bu sitelerimizde yayınlanan yazıların altına vereceğimiz ücretli reklamlar dini ne olursa olsun Milliyetçi Türk gençlerinin eğitiminde harcamayı hedeflemektedir. Yine medya pazar sitemize vereceğiniz ürünler maliyet fiyatları ayrı tutulmak suretiyle kar oranları Yine bu gençlerimizin eğitiminde kullanılacaktır.  Sadece eğitim alanlarında değil nerede bir Türk varsa ve yardıma muhtaçsa öncelik olarak onlara da el uzatmak bu kutlu yola çıkmanın ilk adımı olacaktır.

GÖKBAYRAĞIN ÇOCUKLARI YOK OLUYOR UYAN TÜRK

Tüm kandaşlarımıza çağrımızdır. Ticari etkinliği olan esnaf olan ve meslek gruplarında çalışanlar yapacakları yardımlar ve etkinliklerle gelin örgütlenelim liderin kim olduğu önemli değil organizasyonu kimin kurduğu önemli değil denetim mekanizmalarını oluşturarak bu yapılanmada yer almak isteyen kandaşlarımız www.medyaturan.com adresinde yayınlanmış olan bu yazımızı okuyarak yorumlar bölümüne izleyeceğimiz yol yöntem ve yapılanmalarla ilgili fikirlerini belirtirse,  oluşumun eyleme dökülmesi inanın fazla uzun sürmeyecektir.   Evet kandaşlar fikirlerinizi bekliyoruz.

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield