TURANA ÇAĞRI BİLDİRGESİ

Unutmayınki Bir dinin kutsal elçisi olarak tanrı tarafından seçilen peygamberin torunlarına soyuna kasteden bu Arap güruhu Türk e duyduğu kin ve intikamı nasıl alır

0
84
UYAN TÜRK MİLLETİ
SAHİP ÇIK TÜRKİYE

Hits: 5

SELAM TÜRK DÜNYASI

Milletler Tarihe şöyle bir göz attığınızda en göze çarpan ihtişamlı millet elbette-ki Türkler olmuştur. Dünyanın hemen hemen her kıtasında hüküm sürmüş olan bu asil milletin çocukları günümüzde uyuduğu o derin uykunun gafletinden bu ihtişam ve ruhu artık göremez hale geldi.Sosyal medya sitelerinde sık sık serzenişlerimizi sancılı dönemlerimizi hep birlikte klavye başına geçerek dile getirdik Özellikle son dönemlerde Türk adının ümmet kardeşliği ve din birlikteliği ile arap seviciliğine dönüşmesi hiç birimizi menmun etmediği apaçık ortadadır. Efendim Suriyelilerin ülkemizdeki nüfus yoğunluğu altı milyonu buldu demekle birilerinin çıkıp Türk adına o kirli dillerini uzatması, andımızın okutulmaması,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e yönelik iftira ve düşmanlık kampanyaları neredeyse moda oldu.

Türk toplumunun birer ferdi olan bizler Bu arada ne yapıyoruz. Tabiki sosyal medyada bunları okumakla yetiniyoruz. Ama diğer taraftan Türklüğe zarar verenler hala klavye başında eyleme yönelmeyen bizlerin bu suskunluğunu fırsat bilerek at izini it izine karıştırmaya devam ediyorlar. Ülkemize sığınan ve sayıları binlerle ifade edilen arap güruhu coğrafi istilaya nüfuzlarıyla hakim olmaya çalışıyor.

Diğer taraftan Arap seviciliğiyle uyuşmuş ve kültürel olarak dejenarasyona uğrayanlar ya Atatürk düşmanlığı yada Türklüğü yok sayarak ümmet afyonunu dokularında barındırmaya devam ediyor. Üzerimize serpilen bu ölü toprağa Türkün hergün biraz daha zayıflamasına ve yok olma yolunda kurulan oyunda rol alacak kurbanlık aktörlere dönüşüyor.

Uygur ve diğer Türk Coğrafyalarından ülkemize gelen sığınmacı kandaşlarımız sınır dışı edilirken araplara tanınan bu müsamaha sistematinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor ve çıkmaya da devem edecektir. Ulu hakan Cengiz han’ın döneminden günümüze kadar kabile milliyetçiliğiyle Türke kin güden Araplar dün olduğu gibi bugünde halen atalarının tarihi yenilgilerini göz ardı etmeyerek düşmanlıklarını sürdürmektedir. Yakın tarihimize baktığımızda Filistin Sina çölünde Osmanlı askerlerini ecnebilerle birleşerek katleden güruh yine arap güruhudur.

Unutmayınki Bir dinin kutsal elçisi olarak tanrı tarafından seçilen peygamberin torunlarına soyuna kasteden bu Arap güruhu Türk e duyduğu kin ve intikamı nasıl alır. Bundan böyle Türkün her neferi bu ölüm uykusundan uyanmalı sanal olarak mücadele etmekten çok reel olarak mücade etmenin önemini anlamalıdır.

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield