REİS MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ ŞOK GELİŞME

Şehit Muhsin Reise kıyan caniler Neden kıydılar, niçin kıydılar gibi sorularının mutlak muhataplarıdır. Ancak ihtimaller FTÖ/PYD terör örgütlerinde yoğunlaşması direkt ABD Gladyosuna Ruhunu satan köpeklerin icraatı olduğuna dair şüpheleri kuvvetlendirmektedir.

0
554

Hits: 49

RUHUN ŞAD OLSUN REİS
RUHUN ŞAD OLSUN REİS

Şehit Muhsin Reise kıyan caniler Neden kıydılar, niçin kıydılar gibi sorularının mutlak muhataplarıdır. Ancak ihtimaller FTÖ/PYD terör örgütlerinde yoğunlaşması direkt ABD Gladyosuna Ruhunu satan köpeklerin icraatı olduğuna dair şüpheleri kuvvetlendirmektedir. Ancak bu basit söylemlerle Reisin ölümü üzerindeki sır perdesinin kalkması da T.C Devletinin öncelikli görevi olmalıdır Zira Muhsin Reis kendisini Türklük şuuruna adamış ve daima bu doğrultuda Türkü savunarak davasından dönmemiştir. Onun tek suçu Milliyetçi olması ve Türkün varlığını yok etmek için çaba gösterenlere yönelik mücadelesinden taviz vermemektir. Bu kutsal ülkünün neferine tüm Türkiye sahip çıkmalıdır.

MEKANIN CENNET OLSUN REİS
MEKANIN CENNET OLSUN REİS

BBP kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcı oğlunun ailesinin avukatı Selami Ekici, FETÖ/PDY’den tutuklanan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E.G.nın, Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki uçuş bilgilerinin yer aldığı cihazları söken Astsubay A.Ö.’nın hesabına 100 bin lira aktardığını iddia etti. E.G.’nin aynı zamanda BBP Kırıkkale eski İl Başkanı da olduğunu belirten Ekici, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı’na dilekçe vererek soruşturma başlatılmasını talep etti. Adalet er veya geç tecelli edecektir. Ancak Astsubay olan A.Ö hesabına yatırılan bu paraya ilişkin olarak Finans kaynağı E.G isimli şahıs olduğu belirtiliyor peki E.G hakkında verilen diğer bilgiler nelerdir madde, madde sıralayalım

E.G. aynı zamanda 2000’li yıllarda Büyük Birlik Partisi il başkanlığı yapmış, 2002’de de istifa ederek AKP’ye geçmiş. Yaptığımız araştırmada maddi durumu çok da iyi olmayan E.G.’nün durumu birden iyiye gitmeye başlamış.(Av.Selami EKİCİ’nin dilekçesi) anlaşıldığı kadarıyla hain dışardan değil içimizden satın alınmış Bu konuda yapılacak olan araştırmaların 2000 yılına yönelik olmalıdır. Bu dönemde şahsın finans kaynaklarına inilerek ekonomik durumunu düzeltmek için hangi çevrelerden ne şekilde nemalandığına bakılmalıdır.  

FETÖ’den tutuklu olduğu Boydak Holding’e ait İstikbal’in bayiliğini almış. Ayrıca H.U.S.’nin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili sorumlu tuttuğu FETÖ’nün Afrika İmamı N.İ.’nin 2000’li yıllarda Kırıkkale’de görev yaptığı ve E.G. ile çok samimi olduğunu saptadık. Biz de Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak bu konunun araştırılmasını istedik. Eğer iddia doğru ise, bu işin FETÖ tarafından yapıldığına dair büyük bir delil teşkil eder.” E.G İstikbal bayiliğini alırken karşılığında ne verdiği de önemlidir. Yine İstikbal bayiliğini alabilmek için arada kendisine yardımcı olan ilişkiler kimlerdir? Ve Kendisine FTÖ içerisinde ne görev verilmiştir. FTÖ’nün sözde Afrika imamı olarak bilinen N.İ ile samimi olması E.G nin Kırıkkale ilinde FTÖ yapılanması içerisinde olduğunu kanıtlar. Bu nedenle FTÖ’nün Kırıkkale il sorumlusu ve üyeleri çevresinde de araştırılması ve bu hususa yönelik yakalanan sanıkların tekrar sorgulanmaları gerekmektedir.

—E.G.’nin 15 Temmuz 2016 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a girişilen suikast timi içerisinde yer alan ve soruşturma dosyası kapsamında şüpheli sıfatıyla bulunan A.Ö.’ya 100 bin lira para aktardığı tespit edilmiştir. Bir Askeri personelin hele, hele astsubay rütbesinde olan bir personelin 100 bin Tl geliri elde etmesi için Bankadan kredi çekmesi gerekir. Bunun haricinde kimse babasının hayrına bu parayı vermez bu E.G isimli şahıssa parayı veren olarak biliniyor asıl parayı veren değil verdirten önemlidir. Bu konuda kimden talimat almıştır. Ve ne karşılığında verileceği taahhüt edilmiştir. Bu konuda net bir bilgiye ulaşılabilmesi için Astsubay A.Ö ile E.G detaylı olarak sorgulanmalıdır.

RUHUN ŞAD OLSUN REİS
RUHUN ŞAD OLSUN REİS

 Tüm Bu bilgiler derlendiğinde suikasta yönelik olarak iki aktörden daha fazlasının çıkması gerekir. Eğer söylenenler doğrultusunda hareket edilirse sır kapısının anahtarları olan bu şahsiyetler hakkında yapılacak olan derinleme soruşturmasına müteakip kapının arkasında gizli mihrak yuvaları da ortaya çıkacaktır.

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield