NE OLACAK HALİMİZ

İnşaat sektörüyle övünen ülkemizin devlet yurtlarını yapacak bir kudreti yokmu? Dün bu ülkenin çocuklarını dini yurtların inisiyatifine terk edenler! Bugün karşılığını nasıl aldığımızı görüp mücadele ettiğimiz halde, halen cemaat ve tarikatlardan vazgeçmemelerine anlam vermek mümkün değildir.

0
307
HANGİSİ GÜZEL SİZ SEÇİN

Hits: 100

CLİNTON SORUYOR NAKŞİLERLE NURCULARIN ARASI NASIL HAYIRDIR
CLİNTON SORUYOR NAKŞİLERLE NURCULARIN ARASI NASIL HAYIRDIR

Türkiye Cumhuriyeti me ğer kimlere teslim edil miş Bir MİT imamı eksikti oda Şükürler olsun yakalandı Bir ülke nin gözü, kulağı, her şey den önemlisi ulusal güvenliğinin teminatı olan bu güzide teşkilatımıza kadarda sızmayı başaran FTÖ terör örgütünün artık basite alınacak veya mücadelede daha derinlemesine çalışmaların 1–2 yılda bitmesi mümkün görülmüyor. Üstelik bu şahıs Sayıştayın Baş denetçisi olduğunu düşünecek olursak Ülkemiz şu günlerde korkunç badireler atlatmak tadır diyebiliriz.

 HAYIRDIR DEVLET RİCALİ BUNLARMI
HAYIRDIR DEVLET RİCALİ BUNLARMI

Sözde EMRE (KOD) adıyla terör örgütü adına faaliyet yürüten bu şahıs düşününki ülke sırlarımı zın ne kadarını İsrail ve ABD istihbarat şefleri ne servis ettiler. Hani bir söz vardır hain içimizde oğul kapıya kilit vurmak nafile, Bu hainlerin bulunarak faaliyetlerinin deşifre edilmesi ulusal güvenliğimiz açısından hayati önem taşımaktadır. Bunun ucu hangi siyasi partiye dokunursa, dokunsun, dokunulmazlık ları kaldırılarak yüce Adalete hesap vermeleri gerekmezmi?

HAH ŞİMDİ SİZE BABAYI GÖSTERİYOR
HAH ŞİMDİ SİZE BABAYI GÖSTERİYOR

Bu Ülkede Asker yargılandı, Bu ülkede Polis yargılandı ancak bu ülkede ülkeyi yöneten T.B.M.M kimler varsa onlarında yargılanması devletin bekası için gereklidir. Yakın zamana kadar tecavüz olayları ile gündeme gelen Ensar vakfı faciası ile Türkiye sarsıldı. Peşinden Tecavüz yasası ile Türkiye gündemi çalkalandı. Hiç soruyor muyuz bize ne oluyor diye! Tabiî ki sormuyoruz Nedenmi? Medyadaki magazin kültürü ve gündelik yaşam anlayışı vatandaş olarak herkesin gözünü kör etmiş, kulaklarını ise sağır.

HANGİSİ GÜZEL SİZ SEÇİN
HANGİSİ GÜZEL SİZ SEÇİN

 Üzerinden çok bir zaman geçmedi ki Adana ili Aladağ ilçesinde (11) yavrumuzu ve (1) görevli bayan vatandaşımızı kaybettik. Maalesef ateş yine düştüğü yeri yaktı. Ancak bir gün gelip sizleri de yaktığında mı anlayacaksınız? Yurtların birçoğu cemaatlerin tekeline verilirken devlet olarak sosyal sorumluluğunuz kalıyor mu? Suriyeli mültecileri düşündüğünüz kadar bu ülkenin çocuklarını da düşünmeniz gerekmez mi?

AHA O KARIYI İSTİYEM
AHANDA CENNET ORADA 

 İnşaat sektörüyle övü nen ülkemizin devlet yurt larını yapacak bir kudreti yokmu? Dün bu ülkenin çocuklarını dini yurtların inisiyatifine terk edenler! Bugün karşılığı nı nasıl aldığımızı görüp mücade le ettiğimiz halde, halen cemaat ve tarikatlardan vazgeçmemelerine anlam vermek mümkün değildir. Bugün İlim yayma cemiyeti, Milli Görüşçüler, İskender Cemaati Erenköy Cemaati Menzil Tarikatı, İsmail ağa cemaati, Çarşambalılar cemaati, kadiri tarikatı, halveti tarikatı ve daha ismini sayamayacağımız kadar çok

KUTBUL AZAM SÖZDE CANIM
KUTBUL AZAM SÖZDE CANIM

Tüm bu tarikat ve cemaatlerin yapılanma larında iki husus ön plandadır birincisi Ticari alanda büyümek için cemaatin dışında kalanla rın ötekileştirilmesi, İkinci si ise seçim zamanlarında oy potansiyellerine göre pastadan pay almak. İşte ülkemizin mevcut durumu bu. Ülkemizin Ulu Önder ATATÜRK’ÜN çizgisinden giderek koptuğunun farkında mısınız? Kesinlikle dine karşı bir tavrımız yok burada dinin kullanılarak siyasete oy malzemesi yapılması, rant amaçlı kullanılması vicdanımızı yaralamaktadır

İŞTE VEKİLLERİ SEÇECEKLER
İŞTE VEKİLLERİ SEÇECEKLER
Toplumu tarikat ve cemaatlere bölerek günün birinde rant kavgalarına dönüştürebileceklerini göremeyecek kadar akıldan yoksun muyuz? Ya ihaleler bu pastanın kaymaklı tarafı eğer bir tarikat yahut cemaat mensubuysanız alamamanız için bir gerekçe yok Zira başa getirdiklerinden istemeleri de hak Koşun sizde bir tarikat veya cemaatin çanağında aş bulabilirsiniz. Mantık karın doyurmaksa kafamızın çalışmaması gayet doğaldır.
BİNDİLER ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE
BİNDİLER ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE
Günümüze bakarak aldan mayalım cemaat ve tarikatlar AK parti zama nında çıkmış değildir geç mişteki tüm partiler ce maatlerden oy istemiş tir. Durum böyle olduğun da aklını Şeyhine kiraya veren müritlerin tasarru funa kalırsınız. Evet gelelim Türkiye nin Terörle mücadelesine bu hususta devletimiz ve milletimizle yek vücut olmamız sevindiricidir..Zira bu ülke bizim ülkemiz fikrimiz ve zikrimiz ne olursa olsun Bu birlik ve beraberliğimizi sürdürmemiz  Hayat ,meyat meselesidir. Verdiğimiz kayıplardan dolayı şehit ve gazi ailelerimize sahip çıkmak her vatandaşın ödevi olmalıdır.

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield