KİM KİMİ NEREDEN KOVUYOR

Nedir bu rezalet, kim, kimi nereden kovuyorunuz? çok cesaretiniz vardı neden öz vatanınızda namusunuz malınız canınız elden giderken bu cesareti göstermediniz

0
75
BU VATAN BİZİM
TÜRKLER DEFOLUN PANKARTI

Hits: 11

Nedir bu rezalet, kim, kimi nereden kovuyorunuz? çok cesaretiniz vardı neden öz vatanınızda namusunuz malınız canınız elden giderken bu cesareti göstermediniz Türkler defolsun pankartını açma cesaretini nereden buldunuz. Hani Sayın SOYLU buna müsaade etmiyordunuz. Ya sizler Türküm diyerek Sosyal medyada şövalyelik yapmak, bunlara karşılık vermede yeterlimi zannediyorsunuz?

 

Öncelikle Türklük Türk Milliyetçiliği bu kadar ucuz değildir Sayın Bahçeli Türklüğe arka bahçeden mi bakıyorsunuz? Nerede Türk milliyetçileri İstanbul da İstanbul’da Suriyeliler ve siyasal İslamcıların açtığı “TÜRKLER DEFOLSUN” pankartına tepki gösteren Turan Ocakları genel başkanı Ercan Uçar ve arkadaşları gözaltına alındı haberi gerçekten üzücü ve utanç vericidir hangi polis Milliyetine karşı defolsun kelimesini kullanan göstericiye izin veriyor.

Lafa geldiğinde Türk milliyetçiliğinden ödün vermeyen bizler sosyal medyada süslü söylemler ve beğenmelerle bir yerlere varabileceğimizi zannediyor isek yanıldığımızı artık anlamalıyız. Bugün bize defolun diyen densizler bu cesaretle hareket ediyorlarsa, yarında üzerimizde hâkimiyet kurmaları için bu baskıları artırarak karmaşayı uç boyutlara taşımaları’da an meselesi olacaktır.

Zaman geç olmadan dev gibi bir imza kampanyasının tüm illerde başlatılarak,  kanunen sesimizi duyurma zamanı gelmedi mi…  ! ?Ey Türk üzerine serpilen bu ölü toprağından silkelen  ve kendine gel

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield