HODRİ MEYDAN SAYIN YILDIRIM

Bakınız Sayın Yıldırım sizki bu ülkeye başbakanlık yapmış değerli bir şahsiyet olarak Bir TV programına çıkmak için birilerinden izin almanız mı gerekiyor? Yoksa sizinde siyasi iradenizde ipotek mi var? Neden çekiniyorsunuz

0
206
HODRİ MEYDAN

Hits: 38

Demokrasiye inanılan ve gereklerini harfiyen yerine getiren medeni ülkelerde tartışma, özeleştiri, basın açıklaması, eleştiri, doğal ve kaçınılmazdır. İnsanlar bu yolla sizleri daha iyi anlar, tahlil eder haklıya, haklı haksıza,  haksız diyerek sosyal toplum düzeninde devletin bekası için olaylara demokratik çözümler getirir. Neden tartışmadan kaçıyoruz?  Neden tek başına alınacak bir karar değil diyerek kesip atıyoruz?  Burada İnsanlar şunu sormazlarmı her gün televizyon haberlerinde çıkıp halen gerekçesi olmayan gerekçeli kararı haklı bularak iki kelime ile geçiştiriyorsunuz? Bu tür söylemleri yaparken Tek başına mı karar alıyorsunuz yoksa Parti kurul kararı ilemi çıkıp bu açıklamaları yapıyorsunuz?

HIRSIZLIK YAPTILAR! HIRSIZLIK VAR! Diyor sonrada olmadığını anlayınca vay efendim biz bunu halk deyimiyle söyledik diyerek geçiştiriyorsunuz Bizim halkımız kesinlikle görmediği bilmediği ve kanunen ispatı olmayan durumlarda Böyle bir ithama yer vermez bu olsa, olsa siyasetin çamur atma dili dir. Ve bu dil ne size nede partinize yakışmıyor.

Bakınız Sayın Yıldırım sizki bu ülkeye başbakanlık yapmış değerli bir şahsiyet olarak Bir TV programına çıkmak için birilerinden izin almanız mı gerekiyor? Yoksa sizinde siyasi iradenizde ipotek mi var? Neden çekiniyorsunuz? Bakın Sayın İmamoğlu Öz iradesi ile çıkıp size Bir TV programında buluşmayı teklif ediyor O bu iradeyi gösterirken sizden neden olumsuz bir yaklaşım var?  Ve sizin bu yaklaşımınız Güvenirliliğinizi zedeliyor halkın bakış açısını olumsuz yönde etkiliyor. Nelere cevap vermekten çekiniyoruz ya da neyi açıklamak önü alınmaz skandallara sebep olacak korkularınız mı var? İnanın Bu korkular vicdanen sizi rahatsız ediyorsa bunun çözümü korkuların üzerine medeni cesaret göstererek gitmek değilmidir?

Sayın İmamoğlu ve sizin Bir TV programında bir araya gelmeniz demek aynı zamanda ülkede birlik ve beraberliğin daim olduğunu görmemizi sağlayacaktır. Sayın İmamoğlu bildikleriyle ve sizlerde bildiklerinizle bu halkı aydınlatın ortaya çıkan kompozisyon hepimizin ortak görüşleri olsun madem her şey bu vatan içinse Her şey Çok güzel olacak sloganına sizlerde sahip çıkın nitekim bu söylem sadece Sayın İmamoğlu’nun patentini alarak noterden telif hakları alınmış bir slogan değildir.

Artık Medeni bir tutumla bu meseleye yaklaşmak sadece silerin değil bizlerinde borcudur Millet olarak diyoruz ki Hodri meydan Çıkın Sayın İmamoğlu’nun karşısına Bizlerinde kafasında oluşan soru işaretlerini hep birlikte cevaplayarak Milletin vicdanını rahata kavuşturun.  Bu sizin gibi değerli bir şahsiyetin yapabileceği bir şey olmalı. Bir televizyon programı için özgür iradenizi harekete geçirin. Size karşı yapılan haksızlık varsa orada çözüme ulaştırın. Haydi, Sayın Yıldırım Büyük Buluşmaya ve size yapılan davete çok geç kalmadan halk olarak icap edin diyoruz  Ne dersiniz?

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield