EN BÜYÜK KÜLHANBEYİ ATATÜRK

Gün geçmiyor ki Ulu Önder ATATÜRK e yönelik konuşmalarda bir skandal yaşanmasın Bu ülkede ona Sarhoş dediler, bu ülkede ona Ata put diyen zekâdan noksan hilkat garibeleri çıktı, Hatta ve hatta çapkın, zina yapan diyen hadsiz ve nüfus cüzdanı şüpheli olanlarda çıktı.

0
424
YOK BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ ÇÜNKÜ ORTAKTIR BANKAMIZ

Hits: 64

Gün geçmiyor ki Ulu Önder ATATÜRK e yönelik konuşmalarda bir skandal yaşanmasın Bu ülkede ona Sarhoş dediler, bu ülkede ona Ata put diyen zekâdan noksan hilkat garibeleri çıktı, Hatta ve hatta çapkın, zina yapan diyen hadsiz ve nüfus cüzdanı şüpheli olanlarda çıktı.  Ama bunların içerisinde; Öyle bir Kelime sarf edildi ki! Bu Kelimeyi sarf eden Bakanımız Sayın MÜEZZİNOĞLU’ NA her nedense teşekkür etmek geldi içimden. Bu kadar hadsiz ve seviyesiz söz söyleyenlere bu kelimede kapak olmuştur İnşallah.  Evet, sayın bakan bu ülkenin en büyük külhanbeyi gerçektende ulu önder ATATÜRK’ TÜR. Bunu bizlere hatırlattığınız için size teşekkür ediyorum.

Şöyle bir bakalım ATATÜRK niçin en büyük külhanbeyidir?

Sözde AKİT gazetesinde Paçavradan ibaret bir yazarın sözleri vicdanlarımızı burktu bu sözleri sarf eden bu Zatın anası IŞİD tarafından köle pazarına çıkartılmadıysa, Ecnebi tarafından tecavüze uğramadıysa ATATÜRK. ve onun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti devletine borçludur. Zira ATATÜRK Külhanbeyi olmasaydı bu paçavra yazarın adı Hans, Kenedi, Devit, Mihail, Tom, Sem… Vs olacaktı. Size hak veriyorum Sayın Bakanım Atatürk bu ülkenin en büyük külhanbeyidir. 

işte yeni çağın kimliksiz yazar ve sanatçıları
      işte yeni çağın kimliksiz yazar ve sanatçıları

Ya size ne demeli Atatürk’ü tanımayan cahil sürüleri geçip atanın büstüyle  hakaret edeceğinize biraz o hamur beyinlerinizi çalıştırın Sizlere haklarınızı veren köle pazarlarına değil İlim irfan yuvalarına layık gören atanızla alay edeceğinize o büstü her gördükçe  ne kadar rahmet okusanız da Ona olan minnet borcunuzu ödeyemeyeceğinizi anlarsınız büyük insan ki Kadınları köle pazarında sattırmayan ellerini zincirleyerek haysiyet onur ve şereflerini ayaklar altına aldırmayan Türk Kadınına hak ettiği değeri ve hakları tanıyan insan Bu nedenle gerçekten Bakanımıza birkez daha teşekkür ediyorum Tüm bunları yapan en büyük asil duruşlu külhanbeyi ATATÜRK ‘TÜR.

NE OLDUĞUNU BİLMEYEN MEÇHUL GENÇLİK
              NE OLDUĞUNU BİLMEYEN MEÇHUL GENÇLİK

Dünyada tek aldatılmayan, madik yemeyen, ve tecavüze geçit vermeyen Lider tanırım Oda ATATÜRK’ TÜR zira onu yedi düvel böyle tanıdığı için dış ülkelerde fikirleri ders olarak okutulan adına anıtlar dikilen tek liderdir Onun dik duruşu sayesinde yabancı misyon şefleri ve liderlerinin ziyaret ettiği tek liderdir onlar dahi Bu yiğit Külhanbeyini tanıdılar ama bir türlü bizler tanıyamadık Bunu hatırlattığınız için size teşekkür ederiz sayın bakan

YORUMSUZ
                                     YORUMSUZ

Maalesef Dünyada tek dini pazara dökülmesini ve siyaset çamuruna batmamasını sağlayan Külhanbeyi ATATÜRK’TÜR zira o ne şerait donu markasını nede siyasette yardakçılık adına dini öne sürmemiştir. Hani der ya merhum Yunus Emre Hazretleri Dini pazara çıkaranın ekmeği haramdır Rahmetli ATATÜRK bu haramzadeleri temizleyerek bitiremedi tıpkı ayrık otları gibi çoğaldılar Fare necis ehlidir Lakin çok ürer Rahmet ehli insanlar ise azdır ancak bereketlidir. Bu necisleri üretenler bir düşünseler ki dine ne kadar zarar veriyorlar Tövbe edip Hakarette sınır tanımadıkları Atalarının ayaklarına kapanırlardı Örneğin Ataya hakaret ederek günahlarının üzerini örtebileceğini zanneden bu fesli ve püsküllü zat dolandırıcı olmazdı. Bıyıktan yoksun bir tomar sakalla etrafta insanları zehirleyen bu mahlûkatta şeriat donu satamazdı. Size gerçekten teşekkür ediyoruz sayın bakanım Atatürk bırakın Ülkemizi Dünyanın en büyük külhanbeyiymişte haberimiz yokmuş.

YOK BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ ÇÜNKÜ ORTAKTIR BANKAMIZ
YOK BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ ÇÜNKÜ ORTAKTIR BANKAMIZ

Hani Derler ya katranı kaynatsan olurmu şeker hesabı! adam TBMM ye pezevenkler meclisi diyor ve bu meclise aday oluyor bu ne tezat yahu kısacası pezevenk olmak için çaba gösteriyor. Atatürk’e hayvan diyor. Kendisinin hayvan olduğundan haberi yok Namusunu bekleyen Türk askerine Moskof ayısı diyor. fare tiplemesiyle ün yapmış kendinden haberi yok Türkiye de 2.5 milyon fahişe var diyor özel ilgi alanını ele veriyor bu ahlaktan yoksun hilkat garibesi AKP den aday oluyor ALLAH aklımıza mukayyet ol yada bize bir ATATÜRK daha gönder diyoruz Bu arada bir kez daha size teşekkür ediyoruz Bakanım gerçekten bu kadar densiz eşrefi malukatı susturacak tek Külhanbeyi Rahmetli ATATÜRK’MÜŞ vesselam

BU VATAN BU KÜLHANBEYİNİ DAHA ÇOK ARAR
             BU VATAN BU KÜLHANBEYİNİ DAHA ÇOK ARAR

 

 

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield