DENİZLİ ÜLKÜ OCAKLARI RESİM SERGİSİNE SALDIRI!

Başbuğ Alpaslan TÜRKEŞ ‘in doğumunun 99 uncu yılı vesilesiyle Başbuğun hayatından kesitlerin sunulduğu sergi ye yönelik PKK terör örgüt yanlısı olarak bilinen Denizli 57 adlı taraftarlar tarafından bıçaklı saldırı olayı gerçekleştirilmiştir.

0
187
ÜLKÜ OCAKLARI RESİM SERGİSİNE SALDIRI

Hits: 20

BAŞBUĞ ALPASLAN TÜRKEŞ RESİM SERGİSİ
BAŞBUĞ ALPASLAN TÜRKEŞ RESİM SERGİSİ

 Başbuğ Alpaslan TÜRKEŞ ‘in doğumunun 99 uncu yılı vesilesiyle Baş buğun hayatından kesitlerin sunulduğu sergi ye yönelik PKK terör örgüt yanlısı olarak bilinen Denizli 57 adlı taraftarlar tarafından bıçaklı saldırı olayı gerçekleştirilmiştir. Denizli Belediye başkanlığı binası ve Çınar meydanındaki sergiye ses bombası atılarak çıkan arbededen faydalanan Terör örgüt yanlılarının Ülkü Ocaklarında görevli genci bıçakladıkları ve Olaya 50 kişilik terör örgüt yanlılarının katıldığı bildirildi. Serginin bulunduğu alan Güvenlik güçlerince emniyet altına alındı.

   Saldırıda yaralanan Kardeşimizin hastaneye kaldırıldığı bildirilirken İlin dört bir yanından ülkücü gençlik olay mahalline akın etmiştir. Düzenlenen bu saldırıyı kınıyoruz sabrımız devletimizin bekası içindir. Ülkücü gençlik kesinlikle Bu terör örgüt yanlılarının Tuzağına asla düşmeyecektir kan ve kaosla beslenmeye çalışan bu şer odaklarının son çırpınışlarıdır. Bu türlü saldırılar bitme noktasına gelen terör örgütünün toplumda infial yaratarak halkımızı birbirine düşürmeyi hedeflemektedir. Ülkemizin teminatı olan Güvenlik Güçlerimize olan inancımız tam olup, Bu Tür olayları çıkartanların en yakın zamanda Adaletin karşısına çıkartılmalarını temenni ediyoruz.

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield