DEKUPAJ TESTERE KULLANIMI

Öncelikli olarak şunu bilmeniz gerekirki her testerenin kullanım alanları farklı ve aparatları da bir o kadar çeşitliliğe sahiptir

0
227

Hits: 34

medyaturan_dekupaj

Öncelikli olarak şunu bilmeniz gerekirki her testerenin kullanım alanları farklı ve aparatları da bir o kadar çeşitliliğe sahiptir Dekupaj genel olarak her Tür kesim işleminde sizlere kolaylık sağlayan bir makinedir.  Ahşap materyallerde ince ve zayıf kuru olan malzemeye diş aralıkları daha sık olan testereler kullanılırken kesimi zor ve yaş olan farklı kalınlıktaki ahşap türlerine diş aralıkları sık olmayan testerelerin kullanılması gerekir.

medyaturan_dekupaj_02 Dekupaj kızağında bulunan çentik keseceğiniz malzeme üzerinde düzgün ve istediğiniz şekli çıkartmada önemlidir. Özellikle şablonu çıkarılan ve ahşap üzerine yapıştırılarak keserken bu çentiği şeklin sınır çizgilerini hizalayarak kesmeye başlarsanız istediğiniz şekli ahşap formunda elde edersiniz. Dekupajla şablon malzemeyi çıkartırken mutlaka tabanın ahşap formu üzerine tam olarak oturtulmasında fayda vardır.

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield