BOZKIRIN YANIK SESLİ DİLBERİNİ KAYBETTİK

Gariplerin sesi ve nefesi, kendine has duruşu ve samimiyetiyle tanır onu Türkiye. 29 NİSAN 2019 günü aramızdan ayrılarak hakka yürüyen Bozkırın yanık sesli Dilberini anmadan geçemeyeceğiz.

0
231

Hits: 41

BOZKIRIN YANIK SESLİ DİLBERİ

Gariplerin sesi ve nefesi, kendine has duruşu ve samimiyetiyle tanır onu Türkiye. 29 NİSAN 2019 günü aramızdan ayrılarak hakka yürüyen Bozkırın yanık sesli Dilberini anmadan geçemeyeceğiz. 01.01.1956 Kahraman Maraş ili Pazarcık İlçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul üçüncü sınıfa kadar Kahraman Maraş ilinde okudu ailesinin Bir süre sonra Önce Ankara ve sonra Bolu ili Düzce ilçesine yerleşmesi sonrasında İlkokulu bırakan sanatçı (13) yaşında kendisinden çok daha yaşlı biriyle evlendirildi.

BOZKIRIN KIZINI KAYBETTİK

Evlenmeden Bir süre önce Düzce’ye güzel ses aramak için radyocular gelmişti.

BOZKIRIN GÜZEL YÜREKLİ İNSANI

Gönül Gel Seninle Muhabbet Edelim türküsünü söyledi. Ve Bu yarışmada birinci oldu. İki çocuk annesi olduktan bir müddet sonra evlendiği kişiden ayrıldı. Sanat hayatı radyo ile başlayan Dilber AY’ın (24) Albümü mevcuttur. Almanya’da iki kere hapis yattı.

Flash TV’nin Kadere Mahkûmlar adlı programın sunuculuğunu yapan bu güzel insan sesi kadar kalbide güzeldi onun yaptığı iyilikleri sadece ve sadece iyilik yaptığı insanlar bilir Ruhun şad Olsun Bozkırın Yanık sesli Dilberi

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield