AZERBAYCAN NİSAN ŞEHİTLERİ

Evet, Turan Şehitler köşemizde Türk yurdu için canını feda eden evlatlarımızdan Mahir Quliyev’i tanıyalım istedim Onlar 4 yaren tıpkı ataları gibi kutsal bildikleri toprakları uğruna bütün değerlerinden vazgeçecek kadar yiğit ve mert çocuklarımız.

0
277
AZERBAYCAN NİSAN ŞEHİTLERİ

Hits: 31

 

 AZERBAYCAN NİSAN ŞEHİTLERİ
AZERBAYCAN NİSAN ŞEHİTLERİ

  Evet, Turan Şehitler köşemizde Türk yurdu için canını feda eden evlatlarımızdan Mahir Quliyev’i tanıyalım istedim Onlar 4 yaren tıpkı ataları gibi kutsal bildikleri toprakları uğruna bütün değerlerinden vazgeçecek kadar yiğit ve mert çocuklarımız.  2015 Yılının Mayıs ayında Azerbeycan Teknik Üniversitesinden Mezun oldular. Ancak ne diplomalarına nede mezuniyet günlerine yetişemeden cephede şehit edildiler. Mahir Quliyev ve (3) arkadaşı Abdülmecid Axundovun, Mahir Mirzeyevin, Elvin Mirzeyevin Onlar Nisan 2015 tarihinde Ermenilerle çıkan çatışmada şehit düşen evlatlarımız. Ruhları Şad Mekânları cennet olsun

   Annelerin Gönlündeki bu boşluğu dolduramayız ancak onların binlerce Türk evladı var artık Başınız sağ olsun canım annelerim. Böyle kahraman evlatlar yetiştirdiğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Onları Toprağa verdik, sonsuza kadar unutmayacağız ve unutturmayacağız Ey Asil Türk Milleti Unutmayın Şehitler Ölü değil diridirler ayetini hepimiz biliriz. Bizler şehitlerimizi unuttuğumuzda Şehitlerimiz ölür yaşasın Turan Birliği ve bu topraklar için şehit düşen evlatlarımızın şahsında bıraktığı değerli armağanlar.

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield