medyaturan_kavurnacı_tutuklu

Öncelikli olarak devletimizin FETÖ terör örgütü ile mücadelesini millet olarak destekliyor ve geleceğe yönelik atılan adımları milletçe takip ediyoruz. Yakın zamana kadar yeniden tutuklanan Ömer Faruk Kavurmacı hakkında verilen bu karar; Günlerdir kavrulan vicdanlara serpilen su oldu.

Fethullah Gülen Terör Örgütünün ekonomik yapılanmasına yönelik olarak sürdürülen Operasyonlar kapsamında TUSKON yapısı içerisinde yapılanan 65 iş adamı sevk edildikleri mahkemece tutuklanmış devam eden soruşturma kapsamında 22 İş adamı ve aralarında Ömer Faruk KAVURMACI’nında bulunduğu 12 İş adamı tutuklandı. Böylece tutuklanan iş adamları sayısı 28 yükseldi.

Tutuklanan iş adamları sırasıyla: Ömer Faruk Kavurmacı, Ramazan Alpay, Salih Zeki Azak, Ruhi Gürer, Selahattin Altıntaş, Selahattin Keleş, Salih Zenginer, Ramazan Alpay, Mustafa Zenginer, Murat Atakan Kayalar, Mehmet Zenginer,  Salih Zenginer.

Fethullah Gülen Terör örgütüne yönelik olarak gerçekleştirilen operasyonlar Türkiye’nin iç organlarının temizlenmesi açısından tarihi bir önem taşımaktadır. Bu nedenle yapılan bu operasyonlar o denli titiz olmalı ki, habis urlar temizlenirken vücut azalarında kalanları bırakmak büyük bir hata olacaktır.

Nitekim T.S.K, Emniyet, Yargı ve diğer kurumlarda başlatılan Operasyonlar takdire şayandır. Ancak Operasyonların Siyasi ayağında hangi partiden olursa olsun derinlikli olarak devam ettirilmesi gerekmektedir. Siyasi parti kimliğine sığınarak. Vücut içerisinde yer bulması, vücudun yaşamsal faaliyetlerini sürdüren diğer organlara da zarar vermektedir. Söz konusu terör olduğunda her kim olursa, olsun yüce Türk adaleti karşısında hesap vermelidir.

CEVAP VER

*