15 TEMMUZ ‘U ANLAMAK

15 Temmuz 2016 tarihinde ABD Gladyosunun maşası olan FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminin birinci yıldönümünde Tüm Şehitlerimize ALLAH’ TAN Rahmet ve kederli ailelerine sabrı niyaz diliyoruz.

ÜMMET VAHDET İSTEMİYOR. | ARAPLARDA ÜMMET ANLAYIŞI

Türkiye ve İran’ı bölgede yalnızlaştırmak ve İzole ederek Ortadoğu’ya müdahalesini önlemeyi amaçladığı ortadadır

TURAN ANLAYIŞI VE ORTADOĞU

ABD ve İsrailin Ortadoğu ya yönelik olarak sürdürdükleri politikalara bakıldığında Müspet sonuca ulaşmak için sürdürülen politikalarında saffında yer almayanlara karşı dışlama, alan hâkimiyetine dayalı tahakküm politikasını sert bir şekilde sürdürmektedir.

TÜRKÜN VAR OLMA MÜCADELESİ | TÜRKÜN VAR OLMA MÜCADELESİ

Besle kargayı oysun gözünü sözü tam bu meselenin kalıbına uyuyor.

VİCDAN KAVURMASI | KAVURMACIDAN

Karışık damat kavurma yermisin Türkiye

ARAPLAR ARAP SÖZCÜĞÜNÜ TERSTEN OKUYOR | ARAP TERS OKUNDUĞUNDA

Şayet Türkler sessiz duruyorsa öfkesindendir. gürültüden korkmayın sakın ancak Türk milletinin bu sessizliğinde kefenlerinizi hazırlamayı da ihmal etmeyin zira onlar mezarınızı çoktan kazmıştır.

NELER OLUYOR TÜRKİYE

Vatanın savunması uğruna canlarını hiçe sayarak bu ülke için mücadele eden Tüm şehitlerimizin aziz ruhları şad olsun üzüntümüz büyük ve büyük olduğu kadar mücadele azmimizi bir bıçak gibi dahada kesif ve keskinleştiriyor.

TÜRKİYE’DEN DÜNYA İNSAN HAKLARI KARNESİ

Günümüzde halen özgürlük,demokrasi, ve soykırım yalanlarıyla ortaya çıkan gladyoların sözcüleri geçmiş tarihte insanlığa yaptıkları zulmü unutarak Türk ve Türklük şuuruna karşı içi boş senaryolarla saldırmaya devam etmekte.

MEKKE DE YAŞANANLAR | CEMAATLERİN MEKKEDEKİ KAVGASI

Tüm müslüman alemi için içerisinde bulunduğumuz (3) aylar dinen mübarek sayıldığı aylardır. Bu aylarda kavga etmek, küsmek, kalp kırmak, kul hakkını irad etmek, Gıybete yönelmek fitne çıkarmak ve nefsani duyguların azgınlığına kapılmak İnsanı, insan olamaktan çıkartır’ki böyle bir insana her kamil insan gibi duamız ALLAH ıslah etsin olacaktır.

TÜRK ULUSUNUN HASSİYETLERİ | BU PAÇAVRA HİÇ YAKIŞMADI BEE

Türkiye 1974 Yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde dış güçlerin maşası olarak kullanılan PKK/PYD-YPG adı altında yapılandırılan, gladyo tipi terör örgütleriyle Mücadele etmiş ve halen’de bu mihrak odaklarının kökünün kazınması için can siperane mücadelesini sürdürmektedir. 1974 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde hemen, hemen, her ilimizde bu mücadelede yitirdiğimiz şehitler, bağrı yanık aileler ve ona keza bir o kadarda gazi olan vatandaşlarımız vardır. Nitekim bu ülke için can veren canlar bu ülke için uzuvlarını kaybeden canlarımıza sözde Kürdistan paçavrası gönderelere çekilerek O tarihi kanla yazılı ayyıldızlı bayrağın yanına nasıl olurda yakıştırılır veya çekilir buna ne derseniz deyin artık

SOSYAL AĞA BAĞLAN

0BeğenenlerBeğen
64,521TakipçilerTakip Et
3,568AbonelerAbone
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.