TERÖRLE MÜCADE KAPSAMINDA SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ

Terörle mücadele kapsamında başarılı operasyonlara imza atan güvenlik güçlerimiz canı pahasına bu vatanın topraklarını karış, karış temizlerken bu başarılı operasyonların kahramanları hangi koşullarda ve zorluklara katlanarak bu mücadeleyi verdiklerini biliyormusunuz?

0
256
TERÖRLE MÜCADELE

Hits: 30

TERÖRLE MÜCADELE
TERÖRLE MÜCADELE

Terörle mücadele kapsa mında başarılı operasyon lara imza atan güvenlik güçlerimiz canı pahasına bu vatanın topraklarını ka rış, karış temizlerken bu başarılı operasyonların kah ramanları hangi koşullarda ve zorluklara katlanarak bu mücadeleyi verdiklerini biliyormusunuz? Bu ülke için canlarını feda etmekten çekinmeyen T.S.K, Jandarmasıyla, Kara Birlikleriyle, Hava kuvvetleriyle, Tüm askeri gücünü bu yöne kanalize ederek İçte ve dışta mücadelesini sürdürmektedir. Keza Emniyet Teşkilatının başarılı operasyonları sonrasında gerek kırsal alanda ve gerekse şehirlerde terör örgütlerinin kâbusu ve korkulu rüyaları olmuştur. ALLAH Cümle Güvenlik güçlerimizi askeriyle, polisiyle kaza ve belalardan korusun RABBİM onları milletine bağışlasın.

TERÖRLE MÜCADELE
TERÖRLE MÜCADELE

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın atasözü Türk atasözü değildir. Zira Türk ruhunda ve karakterinde kesinlikle zalimlerin zalimli ğini görmezden gel mek yoktur. Hele, hele Bu ulusal varlığımıza yönelik bir teh ditse topyekûn mücadele etmemiz gerekir. Güvenlik güçlerimize bildireceğiniz en ufak bir bilgi belki onlarca vatandaşımızın ve güvenlik gücümüzün hayatını kurtarabilir. Unutmayın ki Terörle silahlı olarak mücadele eden güvenlik güçlerimiz Bizim evlatlarımız, kardeşlerimizdir. Onların katlandıkları zorlukları görmek her Türkün vicdanını burkar, üzer, inanın aldıkları maaşlar son kuruşuna kadar helaldir. Belki birçoğunuz bunun karşılığında ücretlerini alıyorlar diyebilirsiniz. Ancak inanın gerçekleştirdikleri operasyonları düşünürseniz Hanginiz canınızı bir maaş uğruna feda ederdiniz. Bu insanların sadece kendileri değil aile fertleri de bundan nasibini alıyor. Çocuklarının eğitim imkânları, emniyet ve asayiş yönüyle can güvenlikleri de risk altındadır.

 

terörle mücadele
terörle mücadele

Bir vatandaş olarak Güvenlik güçlerimize edineceğimiz bilgileri vererek yardımcı olmak vatandaş olarak görevimiz olmalıdır. Türkiye ne zamanki bu duyarlılığı yopyekün kazanırsa terör örgütlerinin faaliyetleri daha hızlı bir şekilde nihai ye erer. Ulusal varlığımıza yönelik tehdit unsuru olarak görülen terör örgüt üyeleri belli kategorilere göre sıralanarak halkımızla paylaşılmıştır. En azından bu kimseleri görmek ve teşhir ederek bizlerden işbirliğine yönelik ellerini uzatan Güvenlik güçlerimize bizlerde elimizi uzatarak yüklerini hafifletebiliriz ne dersiniz? AŞAĞIDA GÖRDÜĞÜNÜZ BUTONLARDAN SUÇLU LİSTELERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ 

KIRMIZI LİSTE DE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI
KIRMIZI LİSTE DE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI

 

GRİ LİSTE İLE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI
GRİ LİSTE İLE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI
TURUNCU LİSTE İLE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI
TURUNCU LİSTE İLE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI
YEŞİL LİSTE İLE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI
YEŞİL LİSTE İLE ARANAN TERÖR ÖR GÜT MEN SUPLARI
MAVİ LİSTE İLE ARANAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI
MAVİ LİSTE İLE ARA NAN TERÖR ÖRGÜT MENSUPLARI

 

 

 

 

 

İHBAR HATLARI 

 

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield