SUİKASTE KONU OLAN İNCİL AZİZ BARNABA İNCİLİ

http://turkustan.info adresinde belirtilen aziz Barnaba incili hakkında verilen bir haberde FTÖ terör örgüt Lideri Gülen in emriyle BBP kurcusu olan Merhum Muhsin YAZICIOĞLU na yönelik olarak düzenlenen suikast ilişkilendirilmiştir.

0
601
1900 YILLIK SIR

Hits: 27

AZİZ BARNABA İNCİLİ
AZİZ BARNABA İNCİLİ

http://turkustan.info adresinde belirtilen aziz Barnaba incili hakkında verilen bir haberde FTÖ terör örgüt Lideri Gülen in emriyle BBP kurcusu olan Merhum Muhsin YAZICIOĞLU na yönelik olarak düzenlenen suikast ilişkilendirilmiştir.  Verilen haberde;  Merhum Muhsin Reis’in söz konusu incille ilgili bir Film çekimi yapacağı Haberi üzerine Bundan rahatsız olan çevrelerin FTÖ nü paravan olarak kullandıkları iddia edilmektedir. İddialara yönelik olarak Kaza sırasında Muhsin YAZICIOĞLU’nun  “Blackberry” markalı telefonunda “Barnabas İncili” nin fotolarının olduğu ve FTÖ mensuplarının bu telefonun hafıza kartını aldıkları yönünde bilgiler verilmiştir. Haberin devamında;

BARNABA İNCİLİ
BARNABA İNCİLİ

Bu İncil’de anda Vatikan’ın tebliğ ettiği Hıristiyanlığın, özellikle İsa peygamber hakkında birçok şeyin yalan olduğu konusunda bilgiler var. Orijinal İncil olarak bilinen bu kitapta aslında İsa peygamberin evlendiği, ailesinin kabrinin bulunduğu yer gibi deliller var. Bu nedenle Vatikan iki bin yıldır orijinal İncil’i gizler. Bunun ortaya çıkması tüm dünyada değişikliğe sebep olabilir. İddialara göre, bu İncil’i kim görürse, o, mutlaka öldürülür. İlginç noktalardan biri de odur ki, Türkiye devleti elindeki orijinal İncil’i ne zaman gündeme getirmek isterse, terör ve diğer saldırılarla karşılanır. Vatikan’a yakın olan, hatta “gizli kardinal” olduğu söylenen Fethullah Gülen’in işte “Barnabas İncili” ne göre Yazıcı oğlunun ölüm emrini vermesi tesadüfî değildir. (Publika.az) şeklindeki açıklamada bulunulmuştur.

MERHUM REİS MUHSİN YAZICIOĞLU MEKANIN CENNET OLSUN REİS
MERHUM REİS MUHSİN YAZICIOĞLU MEKANIN CENNET OLSUN REİS

Öncelikle Merhum Muhsin Reisin Bu konuda film belgesi yapması pek tabiî ki olasılıklar içerisinde olabilir veya olmayabilirde, Olduğu varsayılırsa Kesinlikle bu belgeler ilişkin kayıtlarını sadece cep telefonu kartında bulundurması olası dışıdır Mutlaka bu türden belgeler için bir arşivi vardır ve bu arşivde güvenilir bir yerde muhafaza edilmiştir. Sebebin bundan kaynaklanması zayıf bir ihtimal olarak gözükse de önemsenmesi gerekir. Ancak bu haberden yola çıkılarak FETÖ terör örgütü ile ilgili bilgilerin ve belgelerin Merhum Reisin arşivinde olması olasılığına binaen açığa çıkmaması için suikastı düzenleyebilecekleri yönünde ağırlık kazanmaktadır.

KAYNAK : http://turkustan.info/2016/12/04/incilin-gizl%C9%99dil%C9%99n-iki-min-illik-sirri-onu-gor%C9%99nl%C9%99rin-hamisi-olur/

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield