BURSA BİLİM MERKEZİ

Yazılı kültür dayalı olarak yapılan eğitimler görsel bütünlükle tamamlanmadığında eğitimden bahsedilmesi düşünülemez. Zira yazınsal kültürün tamamlayıcısı olan görsel kültür öğrendiklerimizi görerek anlamak bilgide kalıcılığı sağlayacaktır.

1
293
BURSA BİLİM TEKNOLOJİ MERKEZİ

Hits: 13

BURSA BİLİM MERKEZİ
BURSA BİLİM MERKEZİ

Yazılı kültür dayalı olarak yapılan eğitimler görsel bütünlükle ta mamlanamadığında eğitimden bahsedilmesi düşünülemez. Zira yazınsal kültürün tamamlayıcısı olan görsel kültür öğrendik lerimizi görerek anlamak bilgide kalıcılığı sağlayacaktır.

 

 

BİLİM MERKEZİ DİNOZOR PARK
BİLİM MERKEZİ DİNOZOR PARK

İşte Bursa da çocuklarınızla vakit geçirebile ceğiniz Görsel eğitim merkezi deneylerle çoğu bilimsel olayların anlaşılabileceği, gökyüzüne ait fotoğrafların 3 boyutlu ve gerçeğe yakın gösterimlerinin olduğu bu merkezde özellikle Astronomiye ilginiz varsa görmenizde fayda var derim

 

BURSA BİLİM MERKEZİ
BURSA BİLİM MERKEZİ

Ayrıca dünya tarihinde Dinozorların yaşadığı çağ hakkında Bilgi sahibi olmak ve merak ettiklerinizi adeta canlı bir şekilde yaşayacağınız Dinozorlar müzesini görmenizi tavsiye ederiz.

BURSA BİLİM MERKEZİ DİNOZOR PARK
BURSA BİLİM MERKEZİ DİNOZOR PARK

Hemen, hemen gerçek boyutlarına yakın olan bu canlıların maketleri, çıkart tıkları sesler ve hareketli gösterimleriyle eğlenceli bir vakit geçireceksiniz Dinazor Türleri ile ilgili şaşırtıcı bilgiler ve Türleri hakkında detaylı bilgilere ulaşarak çocuklarımızın görsel hafızalarının gelişimine katkıda bulunmuş olacaksınız.

BURSA BİLİM MERKEZİ DİNOZORLAR MÜZESİ
BURSA BİLİM MERKEZİ DİNOZORLAR MÜZESİ

Bilimsel gelişmelerin ve ürünlerinde yer aldığı Bilim merkezi genel kültürünüze katkıda bulunabileceği gibi çocuklarımızın cevapsız kalan sorularına da cevap bulabilecekleri görsel bir eğitim merkezi niteliğinde dir. Bu hafta sonu kendinize ve çocuklarınıza ayıracağınız zamanı eğlenceli bir şekilde geçireceğiniz Bilim merkezi sizleri bekliyor.

 

 

1 YORUM

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield