Batman ili, Kozluk ilçesinde; PKK’lı teröristler tarafından gasp edilen bir araçla, Belediye Başkanının otomobiline yönelik düzenlenen silahlı eylem esnasında aracın arkasından gelmekte olan Minibüste 4 öğretmen arkadaşları ile birlikte yolculuk eden Eğitim ordusunun genç neferlerinden 23 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın kahpe kurşunların hedefi olmuş ancak kaldırıldığı ilçe devlet hastanesinde Şahadet şerbetini içerek Şehit düşmüştür. Ruhun şad mekânın cennet olsun Melekler güruhuna katılan sevgili öğretmenim.

Korkularını ve endişelerini kaleminden çıkan şu sözlerle yazmış Aybüke öğretmenim: “Kendimiz için, sevdiklerimiz için korkmaya başladık. Nerede, ne zaman, ne olacağı belli değil. Ailemden uzaktayım ödüm kopuyor. Ya onlara bir şey olursa, ya da bana bir şey olursa onlar ne yapar.” Evet, Avrupa birliği ve ABD’nin yöneticileri bu olaya da utanmıyorsanız tepkisiz kalın ve Türkiye aleyhine faaliyet gösteren mihrak odaklarına destek vermeye devam edin.

Sonrada gelin Türkiye’ye demokrasi ve adalet dersi vermeye kalkın İşte sizin kaliteniz bu Ancak İnandığımız Tanrıya yemin olsun’ ki Tüm bu masumların ecrini çekecek ve bedelini elbette ilahi adaletin buyurduğu gibi çekeceksiniz.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’IN Avrupa birliğine yönelik yaptırımları haklı ve meşrudur. Hatta dahada ağır şekilde uygulayacağı yaptırım ve tavırları da uygulasa haklıdır. Bir masumu katletmek insanlığı katletmekle eşittir. Müzik öğretmeni pırıl, pırıl, genç ve idealist cehalete savaş açmış bir neferi şehit etmek Avrupa ve ABD’nin vicdanında hiçmi yara açmadı. İnsan hakları Adalet ve demokrasi söylemleri ile dünya medyasına süslü yalanlar söyleyen kanlı terör sofrasının akbabaları bu durum daha ne kadar sürebilir. Bu Mihrak odaklarına verdiğiniz destekler, sizleri devlet anlayışından uzak, dünya ülkelerinin başına bela ve diktatör sıfatına kavuşturmuyor mu?

Yıllarca NATO üslerinin varlığıyla sömürdüğünüz Ortadoğu kan gölü oldu. PKK-PYD-YPG terör örgütleri ile Müttefik olarak yürüttüğünüz bu kirli savaşın Aybüke Öğretmeni şehit etmeye cüret edecek kadar küstah olması sizinde ne kadar Küstahlaştığının bir ölçütüdür.

Aybüke Öğretmenim seni bu millet bağrına bastı senin Hak ettiğin ve Anne sütü kadar helal maaşınla bu ülkenin çocuklarına enstrüman alarak kurduğun dershane senin eğitim ordusu içerisindeki yerini dahada farklı kılmıştır. Rabbim seni bu aziz mübarek ayda Baki mekânda Hz Fatıma (S.A) ya komşu etsin Biz senden razı olduk ey Rabbim sende bu güzel kulundan razı ol Milleti eğitim ordusunun bu saf ve temiz şehidinin ruhu üçün Lillahil Fatiha

 

CEVAP VER

*