ATATÜRK’TEN NE İSTİYORSUNUZ?

Sözde kendisini yazar olarak gören ve Muhafazakâr kesimde sivri kalemiyle anılan Yeni Akit yazarı Kenan ALPAY Atatürk’e hakaret te sınırlarını aşıyor.

1
495
AKİT SÖZDE YAZAR

Hits: 45

AKİT SÖZDE YAZAR
AKİT SÖZDE YAZAR

Sözde kendisini yazar olarak gören ve Muhafazakâr kesimde sivri kalemiyle anılan Yeni Akit yazarı Kenan ALPAY Atatürk’e hakaret te sınırlarını aşıyor. Hani yazana değilde söylettirene bakın dediğimizde ALLAH’IN adını anarak yazısına son noktayı koyan sözde yazarın son cümlesi gerçekten dikkat çekicidir. Kendi hayalî dünyasında ATATÜRK süz bir dünya istemesine rağmen İlahi Kuvvet yinede kendisine Onsuz bir dünyanın olamayacağını kehlende olsa yazdırıyor “Atatürksüz bir dünya hiç mümkün olmayacak

Sözde yazarın 10 Kasım dolayısıyla zehir kusan kaleminde   “Atatürk öldü ve bütün faniler gibi o da yapıp ettiklerinin hesabını verecek. Hesap verilecek merci Allah-u Teala’dır” Amenna ve saddakna Bir Müslüman olarak hepimiz İlahi yaratanın huzuru mahşerine çıkarak hesap vereceğiz. Ancak Atatürk sizin gibi sözde yazarların rahat namaz kılması ve Ezanların sonsuza değin okunarak, Bağımsız bir Türkiye yi Bu Millete bıraktığı için; Siz ve sizin gibi kalemi zehir kusanlardan önce cennete gideceğin e kaniiyiz.  Önemli olan ecnebi elinde olan bir ülke olsaydık adınız Kenan değil Kenedi olabilirdi sözüm ona Müslüman olarak ta bu kadar övünemezdiniz. Halen bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız geç kalmış değilsiniz ATATÜRK’E hakaret etmeden de dininizi değiştirebilir. İsminize uyan Kenedi adını da alabilirsiniz

Geçtiğimiz yıl çok tartışılan ve Akit’in de hedefinde olan “Olmasaydın olmazdık” ilanlarına da değinen Alpay şunları yazdı:

“‘Olmasaydın Olmazdık’ rezilliğinin devam edip etmeyeceğini de test edeceğiz elbette. Sonsuzluk vurgusu ‘ebedi istirahat gâh’ masalıyla takviye edilecek tabii ki. Şükran duymayanlara, önünde saygıyla eğilmeyenlere, açtığı yol ve kurduğu ülküde yürümek istemeyenlere nefret kusma yarışında yine kendilerini aşacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. Ülke ve toplumun Atatürk’le anlam kazandığına dair yazılacak bayat senaryolarla saflarına kattıkları insanlar nezdinde artık ‘Atatürksüz bir dünya hiç mümkün olmayacak”

Bu kelimeleri yazarken mantığınızın geriye ket vurmasından ötürü noksan bir akılla yazdığınız belli oluyor. Evet, Onun yaptıklarına karşılık Helen kendini manen borçlu hisseden vatansever halkımız bu ebedi istirahatgahı ona layık görmüşler. Hadi bu kadar halk bunu Milli hislerine kapılarak yaptı. Japonya’da, Avustralya da, Meksika’da ve sayamayacağımız daha nice ülkelerde anıtları yapılarak okullarında ders olarak anlatılan ATATÜRK ‘ü onlarda mı Milli Hislerine kapılarak yaptı. Bunca Akılın kabul ettiği bir insanı Kabul etmeyen bir akıl, akıldan uzak, nefsine ram olmuş ve hayâ örtüsünden bir haber, dini nefsine uyduran şeytandır. Bence gıybet etmekten uzak durun, ATATÜRK’Ü size nasıl anlattılar bilmem ama Onu yeni baştan birkez daha okuyun yinede o kıt aklınız almıyorsa mesele değil dininizi değiştirerek isminizi Kenedi ALPAGOS olarak değiştirebilirsiniz hiç değilse saffınız belli olur ne dersiniz?

1 YORUM

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield