ATATÜRK’E HAKARET

0
822
NAMUSLARIMIZI BORÇLU OLDUĞUMUZ ULU ÖNDER ATATÜRK

Hits: 39

 

ATATÜRK'Ü ANLAMAYAN CAHİL CELLOLAR
ATATÜRK’Ü ANLAMAYAN CAHİL CELLOLAR

Son dönemlerde ge rek basından ve ge rekse sosyal medya paylaşımlarından aldı ğımız haber ve görün tüler çok üzücü ve üzücü olduğu kadar da durumun vahame tini ortaya koyuyor. Türk Milleti olarak neler oluyor neler bitiyor bildiğimiz halde kuzuların sessizliği misali uyuşuk beyinlerimizi bir türlü uyaramıyoruz. Ancak sanal âlemde Donkişot’ un yel değirmenlerine saldırdığı gibi klavyeleri mize sarılarak hep birlikte hücuma geçiyoruz. Diyorum ki artık şu klavye kahramanlığından biraz olsun kurtulalım ve bugünleri bize armağan eden Ulu Önder ATATÜRK’e sahip çıkalım.   

 ataturkbustuordupersembe

Ordu’da Atatürk büstünün üzerine mıcır dökülmesi büyük tepki topladı. Olay Ordu’nun Orta tepe Okulu’nda meydana geldi. İlçenin bozuk olan yollarının düzeltilmesi için getirilen mıcır 7 yıl önce kapatılan okulun bahçesine döküldü. Ancak Atatürk büstü dökülen mıcırın altında kaldı. Son yağışlar sonrasında bozulan yollar nedeniyle getirilen mıcırın üzerine gelmesiyle okuldaki büstün daha sonra okulun içine alındığı öğrenildi. Konuyu Eğitim-iş Sendikası eski MYK üyesi, Altınordu İlçe Temsilcisi Hikmet Pala dile getirdi.

 

CAHİL CELLOLARA ÖRNEK
CAHİL CELLOLARA ÖRNEK

Sosyal medya hesabından “Perşembe Belediyesi SAYGISIZLIKLA sunar. Size yazıklar olsun demeye ceğim. Sizler kendinize yakı şanı yapıyorsunuz. Bize ya zıklar olsun” ifadelerini kulla nan Pala, Atatürk büstünün bir de fotoğrafını paylaştı. Pala olayın öncesini ve sonrasını şöyle anlattı: 7 yıl önce öğrenci sayısının az olmasından dolayı kapanan bir okul orası. Öğrenciler merkezdeki okula gönderilmişti. Binası duruyor. Orada Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yol çalışması için getirdiği mıcırlar okulun bahçesine dolduruldu. Ancak Atatürk büstü mıcırın altında kaldı. Kaymakamlık da soruşturma açılacağını açıkladı. Muhtemelen valilik talimat verdi. Olay kasıtlı… Bir insanın zerre kadar aklı olsa en azından mıcırı dökmeden önce kaideyi sökerdi. Buna bile tenezzül etmediler. Özensizlik her alanda var. Mahalle muhtarımız Avni ÖZTÜRK de olay sonrasında büstü sökerek diğer Atatürk büstünün yanına almış.KAYNAK : http://odatv.com/buyuk-saygisizlik-1411161200.html

 

NAMUSLARIMIZI BORÇLU OLDUĞUMUZ ULU ÖNDER ATATÜRK
NAMUSLARIMIZI BORÇLU OLDUĞUMUZ ULU ÖNDER ATATÜRK

Bununla da bitmiyor sözüm ona Sosyal medyada Atatürk Büstünün üzerine oturarak Poz veren Çelloları da unutmamak lazım. Bu tür saygısızlıklar karşısında ne tür soruşturmalar açılıyor sonrasında verilen Hukuki kararlar nedir halk olarak bihaber yaşayıp gidiyoruz soruyorum ATATÜRK ten ne istiyorsunuz? Ecnebilere çiğnetmediği bu vatanı çiğnetse idi Bugün Hanslar, Clinton’ların Türemesi hoşunuza mı gidecekti, Orayı da geçtik Ananız babanız atanızın mahremiyetini torunlarınıza nasıl anlatacaktınız? Kutsal saydığımız camiler İsrail’de olduğu gibi ahır yapılsaydı çokmu iyi olacaktı? Yâda halen Kuzey Irakta olduğu gibi Namahreminize uzatılan ellerin bıraktığı kiri temizleyecektiniz?  Günümüzde halen Türkiye Cumhuriyetinin nimetlerinden faydalananlar Hiç mi bu tür fiil ve eylemleri işlerken vicdanınız sızlamıyor? Yazıklar olsun ATATÜRK ‘ü içkici Rakıcı, leblebici diye anan soytarılar  Madem içen bu insan 7 yaşındaki çocuğu evlat edinerek onu yetiştirip topluma birey kazandırıyor, sözüm ona din kisvesi adı altında 7 yaşında çocuklarla nikâh kıyan kıl torbası Pedofili sapıklar Hanginiz daha imanlısınız? Kadının temsil hakkını alan ve Türk gelenek görenek ve ananelerini hiçe sayarak kadının toplumda temsili yetini kısıtlamak mı Müslümanlık veya IŞİD gibi bağnaz terör örgütlerinin kafes içerisine koyup kadınları satılığa çıkartmak mı Müslümanlık yazıklar olsun ki Bu dinin gereğinde Cennet annelerin ayağı altında deniyor sizler ise Cenneti ayaklar altına alan kutsalınızı da ayaklar altına alıyorsunuz bumu Müslümanlık?

İKİ YÜZLÜ ŞEYTANLAR
İKİ YÜZLÜ ŞEYTANLAR

 

Bu arada Bu ülkede bir dönem ATATÜRK’e karşı işlenen suçlar 9B maddesi gereği işlem görürken, Cumhurbaşkanından Tutun T.B.M.M çatısı altındaki milletvekillerine kadar koruma yasası çıkartanlar ağır eleştirilerde tazminat davası açan sayın büyüklerimiz ATATÜRK’ e karşı hakaret eden bu karanlık zihniyetleri nasıl cezalandırıyorsunuz.  Bu ülkede en çok korunmayı hak eden Onun kurduğu Cumhuriyette maaşlarını alan sizler mi? Yoksa ATATÜRK’ MÜ hak ediyor. Soruyorum sizlere elin kırk kat yabancısı anladı derslerinde onun fikirlerini öğretiyor, anıtlarını dikiyor ve karşısında saygıyla eğiliyorken Benim ülkemde Ona saygısızlığa cevaz vermek sizce Özgürlük mü?  Arkadaşlar okuyan değerli soydaş ve kandaşlarım ATATÜRK E sahip çıkalım ve bu yazımızın altına yorumlarınızı esirgemeyin 

CEVAP VER


*

WordPress Anti-Spam by WP-SpamShield